Odtah vozidla

Nemůžete-li k nám dorazit, tak odtah vozidla pro Vás zajistíme. Stačí se jen po telefonické domluvě dohodnout na termínu, který bude oběma stranám vyhovovat a my si pro vozidlo k Vám osobně přijedeme.

Pokud je to v našich časových možnostech, tak pro vozidlo dokážeme vyrazit už v ten samý den, kdy nám zavoláte. Likvidace vozidla se tak stává komfortní záležitostí a je otázkou jednoho Vašeho telefonátu.

Protokol o ekologické likvidaci jsme Vám schopni vystavit při předání vozidla. Využijte tak naše služby a zavolejte si nás.

Odtah vozidla

Odtah vozidla zajistíme

Vždy zdarma v Třebíčském okresu. Dále po telefonické domluvě dle vzdálenosti. Můžeme pro Vaše vozidlo (vrak) přijet po celé České Republice.

Kdy přijedeme

Termín odtahu Vašeho vozidla většinou dokážeme zajistit ještě v týž den,kdy nám zavoláte! Záleží na domluvě a vzdálenosti. Snažíme co nejdříve vyhovět.

Odtahový vůz

Náš odtahový vůz s vlekem s kterým máme možnost po telefonické domluvě si osobně zajet pro Vaše vozidlo ( vrak ), když by jste sami neměli možnost vozidlo  ( vrak ) dovézt po vlastní ose.

Call Now ButtonVolejte ihned
%d bloggers like this: